Wedstrijdschema
Pauzeer achtergrond Activeer achtergrond

Commissies

Eelco Veltenaar
Bestuur

Voorzitter
Nynke van Hooff
Bestuur

Secretaris
Robbert-Jan Steenks
Bestuur

Penningmeester
Arnoud Piek
Bestuur

Hockeybeleid ABCD Top en Breedte
Ingeborg Hesselink
Bestuur

Hockeybeleid EF & Tumtum
Marijn Vredendaal- Luchtman
Bestuur

Communicatie
Arnoud Piek
Bestuur

Hockeybeleid Senioren Top en Breedte
Felix Berkhout
Accommodatiecommissie

Algemeen
Max Geers
Accommodatiecommissie

Algemeen
I.T.
Edwin Riel
Accommodatiecommissie

Algemeen
James van Thiel
Arbitragecommissie

Voorzitter
Anne-Marij Berendsen - van Leengoed
Arbitragecommissie

Coördinator scheidsrechters examen

Arbitragecommissie

Coördinator begeleiding beginnende scheidsrechters

Arbitragecommissie

Coördinator CS+ opleiding
Annebeth Beudeker
Arbitragecommissie

Indeling scheidsrechters zaterdag
Rian Vogels
Arbitragecommissie

Coördinator CS+ opleiding
Linda Kooren
Barcommissie

Voorzitter
Barindeling Zondag

Barcommissie

Algemeen
Yvonne Peneder
Barcommissie

Indeling barhoofden
Annebeth Beudeker
Barcommissie

Indeling barmedewerkers zaterdag

Barcommissie

Indeling barmedewerkers zondag
Byronne Eenhoorn
Categorieleiding EFTum

J8E
Madeleine Gaarlandt
Categorieleiding EFTum

J6E
Loes Barnhard
Categorieleiding EFTum

JF
Anne-Marie Dijkhorst
Categorieleiding EFTum

M8E
Kirsten van Waadenoijen
Categorieleiding EFTum

M6E
Yvette Hertog
Categorieleiding EFTum

MF
Evelien Visser- Wagemakers
Categorieleiding EFTum

Tum Tum
Linda Kooren
Clubmanagement

Hospitalitymanager
Marijn Vredendaal- Luchtman
Communicatiecommissie

Voorzitter

Communicatiecommissie



Communicatiecommissie



Communicatiecommissie


Pepijn Groeneveld
Elftalcommissie

Bestuur

Elftalcommissie



Elftalcommissie


Ester Kowalski
Gevonden voorwerpen

Algemeen
Jim Krom
Jeugdbestuur

Voorzitter

Jeugdbestuur

Penningmeester

Jeugdbestuur



Jeugdbestuur



Jeugdbestuur



Jeugdbestuur



Jeugdbestuur



Jeugdbestuur


Martijn Smits
Keepers

Coördinator
Jan Willem de Vreeze
Keepers

Materiaal
Ledenadministratie
Eveline Kraan
Ledensecretariaat


Serge Enneman
Sponsorcommissie

Voorzitter

Sponsorcommissie

Secretaris
Avi Ovadiah
Sponsorcommissie


Desi Wentink
Sponsorcommissie


Henk Pieter van Asselt
Sponsorcommissie


Katrien Rietema
Sponsorcommissie


Oda Hagemeier
Sponsorcommissie


Arthur Minderop
Sponsorcommissie



Technische Commissie ABCD

JA

Technische Commissie ABCD

JA
Jesse Heijtmeijer
Technische Commissie ABCD

JB
Kim van Brugge - Gelderblom
Technische Commissie ABCD

JB

Technische Commissie ABCD

JC

Technische Commissie ABCD

JC
Onno Roelofs
Technische Commissie ABCD

JD

Technische Commissie ABCD

JD

Technische Commissie ABCD

MA

Technische Commissie ABCD

MA
Delia Dekker
Technische Commissie ABCD

MB
Doenja Deves Usmany
Technische Commissie ABCD

MB
Mildred Litz-Hutten
Technische Commissie ABCD

MC
Wendy Post
Technische Commissie ABCD

MC

Technische Commissie ABCD

MD

Technische Commissie ABCD

MD
Martijn Smits
Technische Commissie EFTum

J8E

Technische Commissie EFTum

J8E

Technische Commissie EFTum

J6E

Technische Commissie EFTum

J6E

Technische Commissie EFTum

JF

Technische Commissie EFTum

JF

Technische Commissie EFTum

M8E

Technische Commissie EFTum

M8E

Technische Commissie EFTum

M6E

Technische Commissie EFTum

M6E

Technische Commissie EFTum

MF

Technische Commissie EFTum

MF

Technische Commissie EFTum

Tum Tum

Technische Commissie EFTum

Tum Tum
Arnoud Piek
Tophockey Senioren

Bestuur
Bart Zoetmulder
Tophockey Senioren

Commissaris D1 & D2
Bart Jaspers
Tophockey Senioren

Commissaris H1 & H2
Bart Zoetmulder
Tophockey Senioren

Communicatie
Karen van Tongeren
Tophockey Senioren

Communicatie
Simon van de Kamer
Trainersstaf

Technisch Manager
Simon van de Kamer
Trainersstaf

Coördinator ABCD Jongens
Wouter van Voorst
Trainersstaf

Coördinator ABCD Meisjes
Maarten Bosman
Trainersstaf

Coördinator EFTum Algemeen
Julian de Witte
Trainersstaf

Coördinator EFTum Jongens
Tomás Poggio van Deventer
Trainersstaf

Coördinator EFTum Meisjes
Bibi Funke Kupper
Vertrouwenscommissie



Vertrouwenscommissie


Jeugd
Nicole van Dijk
Wedstrijdsecretariaat junioren

Wedstrijdformulieren
Degene die de formulieren verzamelt, naloopt, achteraan belt en invult op de KNHB site

Wedstrijdsecretariaat junioren

Indeler
Jongste jeugd
Byronne Eenhoorn
Wedstrijdsecretariaat junioren

Indeler
Senioren
Jeroen van der Heijden
Wedstrijdsecretariaat senioren

Indeler
Marc Vissers
Zaalhockey

Voorzitter
Simon van de Kamer
Zaalhockey

Coördinator trainingen en trainers
Brenda Soesman
Zaalhockey

Contact zaallocaties

Zaalhockey

Zaalhockey jongens
Helen Roozendaal
Zaalhockey

Zaalhockey meisjes

Zaalhockey

Zaalhockey senioren
Grace Buijn- Tan
Zaalhockey

Jongste Jeugd