Wedstrijdschema
Pauzeer achtergrond Activeer achtergrond

Commissies

Eelco Veltenaar
Bestuur

Voorzitter
Dorine Krantz
Bestuur

Secretaris
Jan-Bart van Roon
Bestuur

Penningmeester
Rens Klerkx
Bestuur

Accommodatie & Bar
Arnoud Piek
Bestuur

Hockeybeleid ABCD top
Annelies Hermus
Bestuur

Hockeybeleid EF & Tumtum
Pien van der Miessen
Bestuur

Hockeybeleid ABCD11
Kim Van Wijk - van der Meulen Kunee
Bestuur

Hockeybeleid Senioren Top en Breedte
Rens Klerkx
Accommodatiecommissie

Bestuur

Accommodatiecommissie

Algemeen

Accommodatiecommissie

Algemeen
I.T.
Edwin Riel
Accommodatiecommissie

Algemeen
Liske Visscher
Arbitragecommissie

Voorzitter

Arbitragecommissie

Coördinator scheidsrechters examen
Liske Visscher
Arbitragecommissie

Indeling scheidsrechters zaterdag
Anne-Marij Berendsen - van Leengoed
Arbitragecommissie

Coördinator scheidsrechters examen
Rian Vogels
Arbitragecommissie

Coördinator CS+ opleiding
Liske Visscher
Arbitragecommissie

Coördinator fluitcorps

Arbitragecommissie

Coördinator begeleiding beginnende scheidsrechters
Twan Smit
Barcommissie

Voorzitter
Barindeling Zondag

Barcommissie

Algemeen
Lotte Schuurs
Barcommissie

Indeling barhoofden
Barbara ten Doeschate
Barcommissie

Indeling barmedewerkers zaterdag
Justine ten Berg
Barcommissie

Indeling barmedewerkers zondag
Idel Leloux
Barcommissie

Food & Beverage
Sophia van Wel
Categorieleiding ABCD

JA

Categorieleiding ABCD

JA
Simone Groen
Categorieleiding ABCD

JB
Michiel Westermann
Categorieleiding ABCD

JB
Liske Visscher
Categorieleiding ABCD

JC

Categorieleiding ABCD

JC

Categorieleiding ABCD

JD

Categorieleiding ABCD

JD

Categorieleiding ABCD

MA
Ingeborg van Lent
Categorieleiding ABCD

MA

Categorieleiding ABCD

MB

Categorieleiding ABCD

MB
Karien de Bruijn
Categorieleiding ABCD

MC
Andrea Helmers
Categorieleiding ABCD

MC
Lin Kooren
Categorieleiding ABCD

MD
Karin Roodenburg
Categorieleiding ABCD

MD
Yvette Gorissen
Categorieleiding EFTum

J8E
Daniëlle Verweij
Categorieleiding EFTum

J6E
Willemijn Smets
Categorieleiding EFTum

M6E
Sanne van Keller
Categorieleiding EFTum

M8E
Anne-Marie Dijkhorst
Categorieleiding EFTum

MF
Myrna Riemslag
Categorieleiding EFTum

Tum Tum jongens
Kim Bloem
Categorieleiding EFTum

JF
Myrna Riemslag
Categorieleiding EFTum

Tum Tum meisjes
Charles Wiers
Clubmanager

Accommodatie & Bar
Fenja Grientschnig
Elftalcommissie



Elftalcommissie


Auk Aukema
Evenementencommissie

Voorzitter
Robert Verweij
Evenementencommissie


Martijn Hermus
Evenementencommissie



Evenementencommissie



Evenementencommissie



Evenementencommissie



Evenementencommissie



Evenementencommissie


Ester Kowalski
Gevonden voorwerpen

Algemeen
Ledenadministratie
Eveline Kraan
Ledensecretariaat


Jan Willem de Vreeze
Materiaalcommissie

Beheerder
Juliette Eggink
Materiaalcommissie


Serge Enneman
Sponsorcommissie

Voorzitter
Alexandra Frère
Sponsorcommissie

Secretaris
Avi Ovadiah
Sponsorcommissie


Desi Wentink
Sponsorcommissie


Floor Schumm
Sponsorcommissie


Katrien Rietema
Sponsorcommissie


Oda Hagemeier
Sponsorcommissie


Arthur Minderop
Sponsorcommissie


Marc Keulen
Technische Commissie ABCD

JA
Kolja Urban
Technische Commissie ABCD

JB
Kolja Urban
Technische Commissie ABCD

JB
Claartje van Waesberghe
Technische Commissie ABCD

JC

Technische Commissie ABCD

JD

Technische Commissie ABCD

JD
Bas Moreu
Technische Commissie ABCD

JA

Technische Commissie ABCD

JC
Melissa Liezenberg
Technische Commissie ABCD

MA

Technische Commissie ABCD

MA
Melissa Liezenberg
Technische Commissie ABCD

MB
Birgit Mul
Technische Commissie ABCD

MB
Pepijn Groeneveld
Technische Commissie ABCD

MC
Delia Dekker
Technische Commissie ABCD

MC

Technische Commissie ABCD

MD

Technische Commissie ABCD

JA

Technische Commissie ABCD

MD

Technische Commissie ABCD

JB
Birgit Mul
Technische Commissie ABCD

MA

Technische Commissie ABCD

MB
Suzanne Plesman
Technische Commissie EFTum

M8E
Tjeerd-Jan Ho
Technische Commissie EFTum

M8E
Danny de Gier
Technische Commissie EFTum

J8E
Maarten Valk
Technische Commissie EFTum

J6E
Gijs-Jan Mackay
Technische Commissie EFTum

J6E
Kim van Brugge - Gelderblom
Technische Commissie EFTum

M6E
Chris Kruthoffer
Technische Commissie EFTum

M6E
Mark Tewes
Technische Commissie EFTum

J8E
Martijn Smits
Technische Commissie EFTum

JF
Frits Avis
Technische Commissie EFTum

Tum Tum jongens
Maarten Segboer
Technische Commissie EFTum

JF
Frits Haije
Technische Commissie EFTum

MF
Paul Lauryssen
Technische Commissie EFTum

MF
Eric Verhage
Technische Commissie EFTum

Tum Tum meisjes
Kim Van Wijk - van der Meulen Kunee
Tophockey Senioren

Bestuurslid Hockeybeleid Senioren Top en Breedte
Bart Zoetmulder
Tophockey Senioren

Commissaris D1 & D2
Bart Jaspers
Tophockey Senioren

Commissaris D1 & D2
Rick Mackay
Tophockey Senioren

Commissaris H1 & H2
Jan Willem Marees
Tophockey Senioren

Commissaris H1 & H2

Trainersstaf

Hockeybeleid ABCD top
Simon van de Kamer
Trainersstaf

Hockeybeleid ABCD11
Leonard Westenberg
Trainersstaf

Hockeybeleid EF & Tumtum
Lilian Crielaard
Vertrouwenscommissie


Walter Berghoef
Vertrouwenscommissie


Myriam Klopper
Vrienden van Rood-Wit


Emilie Westermann
Vrienden van Rood-Wit


Hans Paul Stach
Vrienden van Rood-Wit


Jeugd
Erna Kathmann
Wedstrijdsecretariaat junioren

Wedstrijdformulieren
Degene die de formulieren verzamelt, naloopt, achteraan belt en invult op de KNHB site
Margot Tesselaar
Wedstrijdsecretariaat junioren

Indeler
Jongste jeugd
Fang Goei
Wedstrijdsecretariaat junioren

Indeler
Senioren
Jeroen van der Heijden
Wedstrijdsecretariaat senioren

Indeler
Marc Vissers
Zaalhockey

Voorzitter
Simon van de Kamer
Zaalhockey

Coördinator trainingen en trainers
Brenda Soesman
Zaalhockey

Contact zaallocaties
Margot Tesselaar
Zaalhockey

Zaalhockey jongens
Helen Roozendaal
Zaalhockey

Zaalhockey meisjes
Marc Vissers
Zaalhockey

Zaalhockey senioren
Nanette van Lede
Zaalhockey

Jongste Jeugd