Wedstrijdschema
Pauzeer achtergrond Activeer achtergrond

Commissies

Eelco Veltenaar
Bestuur

Voorzitter

Bestuur

Secretaris
Jan-Bart van Roon
Bestuur

Penningmeester
Arnoud Piek
Bestuur

Hockeybeleid ABCD top

Bestuur

Hockeybeleid EF & Tumtum

Bestuur

Hockeybeleid ABCD11
Kim van Wijk - van der Meulen Kunee
Bestuur

Hockeybeleid Senioren Top en Breedte
Rens Klerkx
Accommodatiecommissie

Bestuur

Accommodatiecommissie

Algemeen

Accommodatiecommissie

Algemeen
I.T.
Edwin Riel
Accommodatiecommissie

Algemeen
Liske Visscher
Arbitragecommissie

Voorzitter
Barbara ten Doeschate
Arbitragecommissie

Indeling scheidsrechters zaterdag
Anne-Marij Berendsen - van Leengoed
Arbitragecommissie

Coördinator scheidsrechters examen
Rian Vogels
Arbitragecommissie

Coördinator CS+ opleiding

Arbitragecommissie

Coördinator begeleiding beginnende scheidsrechters
James van Thiel
Arbitragecommissie

Coördinator CS+ opleiding

Barcommissie

Voorzitter
Barindeling Zondag

Barcommissie

Algemeen
Yvonne Peneder
Barcommissie

Indeling barhoofden
Barbara ten Doeschate
Barcommissie

Indeling barmedewerkers zaterdag

Barcommissie

Indeling barmedewerkers zondag
Sophia van Wel
Categorieleiding ABCD

JA

Categorieleiding ABCD

JA
Simone Groen
Categorieleiding ABCD

JB
Michiel Westermann
Categorieleiding ABCD

JB
Liske Visscher
Categorieleiding ABCD

JC

Categorieleiding ABCD

JC

Categorieleiding ABCD

JD

Categorieleiding ABCD

JD

Categorieleiding ABCD

MA
Ingeborg van Lent
Categorieleiding ABCD

MA

Categorieleiding ABCD

MB

Categorieleiding ABCD

MB

Categorieleiding ABCD

MC

Categorieleiding ABCD

MC

Categorieleiding ABCD

MD

Categorieleiding ABCD

MD
Daniëlle Verweij
Categorieleiding EFTum

J8E
Byronne Eenhoorn
Categorieleiding EFTum

J6E
Madeleine Gaarlandt
Categorieleiding EFTum

JF
Willemijn Smets
Categorieleiding EFTum

M8E
Anne-Marie Dijkhorst
Categorieleiding EFTum

M6E
Ingeborg Hesselink
Categorieleiding EFTum

MF
Sanne van Keller
Categorieleiding EFTum

Tum Tum
Annelies Hermus
Clubmanagement

Verenigingsmanager
Lin Kooren
Clubmanagement

Hospitalitymanager
Fenja Grientschnig
Elftalcommissie


James van Thiel
Elftalcommissie


Birgit Mul
Elftalcommissie


Auk Aukema
Evenementencommissie

Voorzitter
Robert Verweij
Evenementencommissie


Martijn Hermus
Evenementencommissie



Evenementencommissie



Evenementencommissie



Evenementencommissie



Evenementencommissie



Evenementencommissie


Ester Kowalski
Gevonden voorwerpen

Algemeen
Jim Krom
Jeugdbestuur

Voorzitter

Jeugdbestuur

Penningmeester

Jeugdbestuur



Jeugdbestuur



Jeugdbestuur



Jeugdbestuur



Jeugdbestuur



Jeugdbestuur


Ledenadministratie
Eveline Kraan
Ledensecretariaat


Juliette Eggink
Materiaalcommissie


Serge Enneman
Sponsorcommissie

Voorzitter

Sponsorcommissie

Secretaris
Avi Ovadiah
Sponsorcommissie


Desi Wentink
Sponsorcommissie



Sponsorcommissie


Katrien Rietema
Sponsorcommissie


Oda Hagemeier
Sponsorcommissie


Arthur Minderop
Sponsorcommissie


Kolja Urban
Technische Commissie ABCD

JA
Claartje van Waesberghe
Technische Commissie ABCD

JA
Kolja Urban
Technische Commissie ABCD

JB
Claartje van Waesberghe
Technische Commissie ABCD

JB
Jesse Heijtmeijer
Technische Commissie ABCD

JC

Technische Commissie ABCD

JC

Technische Commissie ABCD

JD

Technische Commissie ABCD

JD

Technische Commissie ABCD

MA

Technische Commissie ABCD

MA

Technische Commissie ABCD

MB
Birgit Mul
Technische Commissie ABCD

MB

Technische Commissie ABCD

MC

Technische Commissie ABCD

MC

Technische Commissie ABCD

MD

Technische Commissie ABCD

MD
Maarten Valk
Technische Commissie EFTum

J8E
Gijs-Jan Mackay
Technische Commissie EFTum

J8E
Maarten Segboer
Technische Commissie EFTum

J6E
Martijn Smits
Technische Commissie EFTum

J6E
Eric Verhage
Technische Commissie EFTum

JF

Technische Commissie EFTum

JF
Mark Litz
Technische Commissie EFTum

M8E
Chris Kruthoffer
Technische Commissie EFTum

M8E
Paul Lauryssen
Technische Commissie EFTum

M6E
Frits Haije
Technische Commissie EFTum

M6E
Jochem Post
Technische Commissie EFTum

MF
Arnoud Wisse
Technische Commissie EFTum

MF
Margo Windhausen
Technische Commissie EFTum

Tum Tum
Evelien Kloosterman
Technische Commissie EFTum

Tum Tum
Kim van Wijk - van der Meulen Kunee
Tophockey Senioren

Bestuurslid Hockeybeleid Senioren Top en Breedte
Bart Zoetmulder
Tophockey Senioren

Commissaris D1 & D2

Tophockey Senioren

Commissaris D1 & D2
Rick Mackay
Tophockey Senioren

Commissaris H1 & H2
Jan Willem Marees
Tophockey Senioren

Commissaris H1 & H2
Simon van de Kamer
Trainersstaf

Technisch Manager
Simon van de Kamer
Trainersstaf

Coördinator ABCD Jongens
Wouter van Voorst
Trainersstaf

Coördinator ABCD Meisjes
Maarten Bosman
Trainersstaf

Coördinator EFTum Algemeen
Julian de Witte
Trainersstaf

Coördinator EFTum Jongens
Tomás Poggio van Deventer
Trainersstaf

Coördinator EFTum Meisjes
Lilian Crielaard
Vertrouwenscommissie


Walter Berghoef
Vertrouwenscommissie


Myriam Klopper
Vrienden van Rood-Wit


Emilie Westermann
Vrienden van Rood-Wit


Hans Paul Stach
Vrienden van Rood-Wit


Jeugd
Erna Kathmann
Wedstrijdsecretariaat junioren

Wedstrijdformulieren
Degene die de formulieren verzamelt, naloopt, achteraan belt en invult op de KNHB site
Margot Tesselaar
Wedstrijdsecretariaat junioren

Indeler
Jongste jeugd
Fang Goei
Wedstrijdsecretariaat junioren

Indeler
Senioren
Jeroen van der Heijden
Wedstrijdsecretariaat senioren

Indeler
Marc Vissers
Zaalhockey

Voorzitter
Simon van de Kamer
Zaalhockey

Coördinator trainingen en trainers
Brenda Soesman
Zaalhockey

Contact zaallocaties
Margot Tesselaar
Zaalhockey

Zaalhockey jongens
Helen Roozendaal
Zaalhockey

Zaalhockey meisjes
Marc Vissers
Zaalhockey

Zaalhockey senioren
Nanette van Lede
Zaalhockey

Jongste Jeugd