Wedstrijdschema
Pauzeer achtergrond Activeer achtergrond

Trainingsschema

Dit schema loopt van 1-3-2021 t/m 30-4-2021
Senioren
D02
19:30 - 21:30
V1 - CD
Trainer(s)
Jolan Paauw
Opmerkingen
DA
21:45 - 23:15
V2 - AB
Trainer(s)
Julian de Witte
Opmerkingen
DB
21:45 - 23:15
V2 - AB
Trainer(s)
Julian de Witte
Opmerkingen
JD1
19:30 - 21:00
V1 - AB
Trainer(s)
Sjoerd Kampinga
Opmerkingen
Junioren A
MA3
17:45 - 18:45
V3 - CD
Trainer(s)
Boris Mensonides
Opmerkingen
Junioren B
MB1
18:15 - 19:30
V1 - AB
Trainer(s)
Wouter van Voorst
Opmerkingen
MB2
17:45 - 19:00
V2 - AB
Trainer(s)
Lilly Kathmann
Opmerkingen
MB4
19:00 - 20:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MB5
19:00 - 20:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MB6
19:00 - 20:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MB7
19:00 - 20:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MB8
19:00 - 20:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren C
MC1
17:00 - 18:15
V1 - AB
Trainer(s)
Dorah Kowalski
Wouter van Voorst
Opmerkingen
MC3
16:45 - 17:45
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
MD2
15:45 - 17:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MD4
15:45 - 16:45
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MD5
17:00 - 18:00
V4 - AB
Trainer(s)
Sarah Kowalski
Opmerkingen
MD6
17:45 - 18:45
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
14:45 - 15:45
V4
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E2
14:45 - 15:45
V4
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E3
14:45 - 15:45
V4
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
15:45 - 16:45
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E2
15:45 - 16:45
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E3
15:45 - 16:45
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E4
15:45 - 16:45
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E5
15:45 - 16:45
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E6
15:45 - 16:45
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E7
15:45 - 16:45
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd G
TCO
15:45 - 16:45
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
TGL
15:45 - 16:45
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
TPA
15:45 - 16:45
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
TRD
15:45 - 16:45
V3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
TRZ
15:45 - 16:45
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
TSP
15:45 - 16:45
V3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
H02
19:15 - 20:45
V4 - CD
Trainer(s)
Tomás Poggio van Deventer
Opmerkingen
VA
21:45 - 23:45
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
VB
21:45 - 23:45
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
VC
21:45 - 23:15
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
VD
21:45 - 23:15
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
VE
21:45 - 23:15
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
VF
21:45 - 23:15
V3 - CD
Trainer(s)
Maarten Lagrand
Opmerkingen
VG
21:45 - 23:15
V3 - CD
Trainer(s)
Maarten Lagrand
Opmerkingen
VLA
20:30 - 21:30
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
VLB
20:30 - 21:30
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
18:15 - 19:30
V1 - CD
Trainer(s)
Julian de Witte
Sjoerd Kampinga
Opmerkingen
JA3
18:45 - 19:45
V3 - AB
Trainer(s)
Julian de Witte
Opmerkingen
JA4
18:45 - 19:45
V3 - CD
Trainer(s)
Boris Mensonides
Opmerkingen
Junioren B
JB1
17:00 - 18:15
V1 - CD
Trainer(s)
Tomás Poggio van Deventer
Maarten Bosman
Opmerkingen
JB2
18:00 - 19:15
V4 - CD
Trainer(s)
Thijs Kwant
Opmerkingen
JB4
18:15 - 19:15
V4 - AB
Trainer(s)
Tomás Poggio van Deventer
Opmerkingen
JB6
17:45 - 18:45
V2 - CD
Trainer(s)
Tom van de Putte
Opmerkingen
Junioren C
JC6
16:45 - 17:45
V2 - CD
Trainer(s)
Tom van de Putte
Opmerkingen
Junioren D
JD1
15:45 - 17:00
V1 - CD
Trainer(s)
Boris Mensonides
Opmerkingen
JD2
16:45 - 18:00
V4 - CD
Trainer(s)
Anna Kathmann
Daan Forbes Wels
Opmerkingen
JD3
15:45 - 16:45
V2 - CD
Trainer(s)
Tom van de Putte
Opmerkingen
JD4
14:45 - 15:45
V2 - AB
Trainer(s)
Lilly Kathmann
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
14:45 - 15:45
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E2
14:45 - 15:45
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E3
14:45 - 15:45
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E4
14:45 - 15:45
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd G
TBL
16:45 - 17:45
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
TGI
16:45 - 17:45
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
TGR
16:45 - 17:45
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
TOJ
16:45 - 17:45
V3
Trainer(s)
Opmerkingen